Zamestnanci školy v šk. r. 2022/2023 PDF Tlačiť E-mail
Pedagogickí zamestnanci:
 Vedenie školy:
  •  Mgr. Renáta Chmelová- riaditeľka školy     e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
  •  Mgr. Ivana Kalná - zástupkyňa RŠ             e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
 Školský klub detí:
  • Bukovská Daniela - vychovávateľka ŠKD     e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
  • Jung Michaela - vychovávateľka ŠKD          e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
  • Kristína Jablonická -  vychovávateľka ŠKD  e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
 Učitelia:

Mgr. Ambrová Monika
Tamara Žemberyová pedagogický asistent pre integrovaných žiakov s i výchovno-vzdelávacími potrebami Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Odborný zamestnanec:
  • Mgr. Veronika Martincová-Slivková - školský psychológ     e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Správni zamestnanci:
   Údržba a chod školy:
  •  Dolinajová Oľga - upratovačka
  • Jablonická Viera - upratovačka
  • Jablonický Alojz - školník
  Ekonomický chod školy, mzdy a personálne záležitosti:
  • Bernáthová Tatiana - mzdárka
  • Grieliková Viera - ekonómka
  Školská jedáleň
  • Kaššová Eva- hlavná kuchárka
  • Borovková Cecília - kuchárka
  • Redenkovičová Zuzana - kuchárka