Základná škola Jakubov

VEDECKÝ veľtrh PDF Tlačiť E-mail
altNa Vedeckom veľtrhu v BA si naši druhostupniari mohli vyskúšať, že veda je všade okolo nás v každodennom živote.
Omniveda/VEDA NÁS BAVÍ n.o. v spolupráci s Fakultou matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave a Slovenskou technickou univerzitou v Bratislave  dňa 23. 9. 2022 usporiadala už piaty ročník Vedeckého veľtrhu na námestí NC Eurovea v Bratislave.
Organizátori veľtrhu si stanovili za cieľ hravou formou priblížiť vedu hlavne žiakom základných a stredných škôl, ale i zvedavým dospelým. Vysoké a stredné odborné školy, priemyselné školy, vedecké ústavy, záujmové organizácie a subjekty komerčnej sféry, ktoré sa veľtrhu zúčastnili, deťom vo svojich stánkoch dokázali, že veda je všade okolo nás v každodennom živote. Deti si mohli formou interaktívnych experimentov sami overiť mnohé skutočnosti a javy. Vysoké a stredné odborné školy mali zasa príležitosť predstaviť šikovných študentov a predviesť ich vynálezy, ktorými neraz získali rôzne ocenenia doma i v zahraničí. Žiaci si mohli niektoré pokusy sami vyskúšať alebo si overiť svoje schopnosti a znalosti v súťažných kvízoch.

vedecky_veltrh2...
vedecky_veltrh2022 1 vedecky_veltrh2022 1
vedecky_veltrh ...
vedecky_veltrh 1 vedecky_veltrh 1
vedecky_veltrh ...
vedecky_veltrh 2 vedecky_veltrh 2
vedecky_veltrh ...
vedecky_veltrh 3 vedecky_veltrh 3
vedecky_veltrh ...
vedecky_veltrh 4 vedecky_veltrh 4

 

Posledná úprava ( Štvrtok, 10 November 2022 14:20 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri