Základná škola Jakubov

DIVADELNÉ predstavenie v BA PDF Tlačiť E-mail
altDivadelné predstavenie "Tajný denník Adriana Mola" sme si vychutnali v podaní divadla LUDUS. Predstavenie odohrali v Divadle L+S v BA. Adrian Mole je obyčajný chlapec v neobyčajnom veku. Na prahu puberty zisťuje, že má hneď niekoľko problémov. Je jedináčik, dostáva nemožné darčeky a pravidelné akné. Za problematickú pleť môže matkina strava a za ostatné asi sám život. Preto si každodenné trápenia aj radosti Adrian zaznamenáva do prísne tajného denníka. Musí sa starať o mrzutého dôchodcu Berta, znášať hádky rodičov aj konflikty v škole. Ešteže je čerstvo zamilovaný do Pandory, veľmi svojráznej slečny, ktorá Adrianovi zamotá hlavu hneď niekoľkokrát. Veci ani zďaleka neplynú podľa Adrianových predstáv, ale to už je osud nepochopeného intelektuála. Pri rozvode rodičov, školskej vzbure a trampotách s láskou by hocikto stratil hlavu. Adrian má však dar trefne a vtipne okomentovať akékoľvek dianie a nájsť vo všetkom niečo pozitívne. Pozoruje svet okolo seba s odstupom a láskavou iróniou. Prostredníctvom Adriana vidíme komplikovanosť života a dospelých vzťahov z inej perspektívy. Tento humorný a odľahčujúci pohľad pomáha nielen Adrianovi.

1divadlo ludus
1divadlo ludus 1divadlo ludus
2 divadlo ludus
2 divadlo ludus 2 divadlo ludus
Posledná úprava ( Streda, 09 November 2022 14:34 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri