Základná škola Jakubov

GALAXYCODR - výhra je naša ! PDF Tlačiť E-mail
altĎakujeme všetkým pedagógom, rodičom, zákonným zástupcom a našim priateľom za kódy GalaxyCodr, ktorými nás zásobovali. Aj vďaka vášmu, hoci jedinému kódu, sme súťaž GalaxyCodr mohli dotiahnuť do víťazného konca.
Ako sme vyhrali: žiaci našej školy sa pod vedením učiteľa informatiky Róberta Szekulu na hodinách informatiky a na programovacom krúžku zapojili do celoslovenskej programátorskej súťaže GalaxyCodr, ktorú vyhrala za každý kraj jedna škola. Za školy v Bratislavskom kraji súťaž vyhrala práve tá naša.
GalaxyCodr je súťaž, ktorú vyhlásilo Learn2Code o.z. spolu s partnermi: Fond na podporu umenia, Fond SK NIC a.s a Kaufland.
GalaxyCodr je aj interaktívna vzdelávacia hra, cieľom ktorej je zvýšiť úroveň algoritmického myslenia a základných princípov programovania u detí. Žiaci sa učili programovať pohyb postavičky, postupnosť príkazov, vstupné parametre a cyklus, orientáciu na dráhe a časovanie.
Viac na: https://galaxycodr.com/sk.

Víťazné školy dostanú hlavnú cenu: vybavenie PC učebne.  Z výhry sa veľmi tešíme smileyyeslaugh
Posledná úprava ( Štvrtok, 09 December 2021 16:44 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri