Základná škola Jakubov

Projekt "Fotografuj kreatívne, zdieľaj bezpečne" PDF Tlačiť E-mail
altSme úspešní v projekte SPPravmeTo 
Projekt budeme uskutočňovať vďaka finančnej podpore Nadácie SPP. Projekt vyhlásila Nadácia SPP s cieľom podporiť rozširovanie vzdelávacích aktivít a skvalitnenie vzdelávacieho procesu pre školské zariadenia, ktoré realizujú programy formálneho aj neformálneho vzdelávania detí a mládeže. Zámerom programu je povzbudiť a motivovať mladých ľudí k aktívnemu postoju o prostredie, v ktorom žijú, rozvíjať ich sociálne zručnosti a podporiť vzájomné vzťahy.

Cieľom nášho projektu pod názvomFotografuj kreatívne, zdieľaj bezpečne“ je formou zážitkového vzdelávania zvýšiť úroveň mediálnej gramotnosti u žiakov 7.a 8.ročníka, rozvíjať ich argumentačné a kreatívne zručnosti cez priamu tvorbu a úpravu fotografií a prezentáciu žiakov na vlastnej vernisáži fotiek, zvýšenie úrovne vedomostí v oblasti kyberšikany, kyberstalkingu a ochrany súkromia jednotlivca.
Viac o projekte nájdete na našom webe http://www.zsjakubov.sk/projekty/730-20212022-nove-a-prebiehajuce-projekty.
Projekt spoluúčasťou podporilo aj RZ pri ZŠ Jakubov. Ďakujeme.
Posledná úprava ( Štvrtok, 09 December 2021 16:53 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri