Základná škola Jakubov

Deň otvorených dverí ABB PDF Tlačiť E-mail
altPo polroku sme mali opäť možnosť absolvovať workshop v priestoroch spoločnosti ABB, tentokrát v rámci ich Dňa otvorených dverí.  Počas workshopu sme videli ako sa repasujú staré priemyselné roboty, ako funguje dopravník, ako je zabezpečená bezpečnosť pracovníkov v blízkosti robotických ramien, ako fungujú stroje, ktoré napĺňajú krabičky malými predmetmi a tiež sme aj programovali robotické rameno. Na záver sme dostali aj malý suvenír – model robotického ramena.
Aktivita sa uskutočnila v rámci projektu IT škola 21.storočia, ktorý realizujeme vďaka podpore SK-NIC.

dod v abb 1
dod v abb 1 dod v abb 1
dod v abb 2
dod v abb 2 dod v abb 2
dod v abb 3
dod v abb 3 dod v abb 3
dod v abb 4
dod v abb 4 dod v abb 4
dod v abb 5
dod v abb 5 dod v abb 5
dod v abb 6
dod v abb 6 dod v abb 6


 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri