Základná škola Jakubov

JAKUBOVSKÍ ROBOTI víťazmi FIRST® LEGO® League PDF Tlačiť E-mail
altObrovský úspech! Náš tím Jakubovskí roboti obsadil 1. miesto v regionálnom kole FIRST® LEGO® League, ktorá je celosvetovou súťažou v oblasti robotiky. Program FLL integruje STEAM predmety a robotiky do vzdelávania. Minulé roky programovania, projektovania a tvorivej driny sa nám vrátili. Na súťaži sme predviedli inovácie, tímovú prácu, programovanie aj výskum. Ako jediný tím z 12 tímov sme sa v 4 disciplínach umiestnili štyrikrát v TOP 3, z toho jedenkrát na 1.mieste, dvakrát na 2.mieste a jeden krát na 3.mieste. A celkovo sme najlepší, teda prví a postupujeme na celoslovenské kolo. Ďakujeme trénerovi, škole aj Rodičovskému združeniu pri ZŠ za projektovú podporu.
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri