Základná škola Jakubov

STRAVOVANIE v ŠKOLSKEJ JEDÁLNI PDF Tlačiť E-mail
altOZNAM VEDÚCEJ ŠJ pri ZŠ Jakubov:
Upozorňujeme zákonných zástupcov, ktorých deti sa budú stravovať v ŠJ, že musia svoje deti prihlásiť na obedy (ak tak doteraz neurobili) a to do 28.08. 2020 do 14:00 hodiny na mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .
Neprihlásení žiaci sa nebudú môcť stravovať v ŠJ pri ZŠ Jakubov.


Dotácia Ministerstva škostva SR na obedy pre žiakov (tzv.obedy zadarmo)bude poskytovaná do decembra 2020. Od januára 2020 budú zákonní zástupcovia za obedy platiť v plnej výške z navýšenej dotácie daňového bonusu na dieťa.
Posledná úprava ( Štvrtok, 27 August 2020 18:42 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri