INFO PRE RODIČOV o triednych schôdzkach RODIČOVSKÉHO ZDRUŽENIA PDF Tlačiť E-mail
altNa základe súhlasu Rady rodičov Rodičovského združenia pri ZŠ Jakubov, Rady školy a riaditeľstva ZŠ Jakubov Vám opätovne oznamujeme, že triedne schôdzky RZ v šk.roku 2019/2020 budú rozdelené na:
1.HLAVNÉ triedne schôdzky RZ
2.INDIVIDUÁLNE triedne schôdzky RZ

HLAVNÝCH triednych schôdzok RZ sa zúčastňujú všetci zákonní zástupcovia (ZZ) žiakov.
INDIVIDUÁLNYCH triednych schôdzok RZ sa ZZ zúčastňujú LEN v prípade, že:
  • BUDÚ POZVANÍ od triedneho učiteľa(TU)
  • alebo sa ZZ sami rozhodnú, že potrebujú komunikovať s triednym alebo iným učiteľom svojho dieťaťa aj bez pozvania TU

• Hlavné triedne schôdzky RZ sa konajú vždy na začiatku šk.roka a informujú rodičov o priebehu šk.roka, hlavných aktivitách, pomôckach na vyučovania a aktivitách občianskeho združenia Združenie rodičov pri ZŠ Jakubov o.z., ktorého sú všetci ZZ členmi.
  • Ďalšie HLAVNÉ triedne schôdzky RZ sa konajú minimálne mesiac pred klasifikačnou poradou- temníny sú na http://www.zsjakubov.sk/organizacia-skoly/rodicovske-zdruzenia-a-porady
  • informujú ZZ o  výchovno-vzdelávacích výsledkoch ich dieťaťa
  • dávajú možnosť zlepšenia výchovno-vzdelávacích výsledkov žiaka
O zmenách v organizácií triednych schôdzok RZ boli zákonní zástupcovia informovaní na prvom hlavnom RZ!

Termíny triednych schôdzok RZ 19/20

mesiac
forma RZ termín
september HLAVNÁ 17.09. 2019