Základná škola Jakubov

PONOŽKOVÝ deň PDF Tlačiť E-mail
alt21. marec je svetovým dňom Downovho syndrómu. Svoje sympatie a podporu ľuďom s DS sme vyjadrili obutím ponožiek rôznych farieb či veľkostí. Základná škola Jakubov chce prispieť k zvýšeniu povedomia o Downovom syndróme a rozhodla sa podporiť túto myšlienku propagáciou Svetového dňa Downovho syndrómu na svojej stránke. Downov syndróm je celoživotné zdravotné postihnutie spôsobené poruchou 21. chromozómu. Pretože chromozómy tvarom pripomínajú ponožky, organizácia Down Syndrom International si ich zvolila za symbol tejto akcie.

ponozka_dends 1
ponozka_dends 1 ponozka_dends 1
ponozka_dends 3
ponozka_dends 3 ponozka_dends 3
ponozka_dends 4
ponozka_dends 4 ponozka_dends 4


Posledná úprava ( Nedeľa, 24 Marec 2019 23:09 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri