Základná škola Jakubov

PROJEKT ORANGE - Fotografia, médium generácie Z - Pripravujeme žiacku fotografickú výstavu PDF Tlačiť E-mail
altPokračujeme v projekte  "Fotografia, médium generácie Z". Fotky sú vytlačené, pripravujeme ich na výstavu.
Projekt je určený pre žiakov ZŠ Jakubov s cieľom zvýšiť kvalitu vzdelávania informatiky, mediálnej výchovy, geografie, vlastivedy, prvouky  a vizuálnej gramotnosti priamou formou tvorby, úpravy, interpretácie a interaktívneho využitia fotografie ako dôležitého digitálneho média Generácie Z. Projekt realizujeme na základe grantového programu " e-Školy pre budúcnosť" vyhláseného Nadáciou Orange.
ramujeme 1
ramujeme 1 ramujeme 1
ramujeme 2
ramujeme 2 ramujeme 2
ramujeme 3
ramujeme 3 ramujeme 3
ramujeme 4
ramujeme 4 ramujeme 4
ramujeme 5
ramujeme 5 ramujeme 5
ramujeme 6
ramujeme 6 ramujeme 6
ramujeme 7
ramujeme 7 ramujeme 7
Posledná úprava ( Piatok, 25 Máj 2018 23:36 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri