Základná škola Jakubov

ŠALIANSKY MAŤKO PDF Tlačiť E-mail
altV decembri prebehlo na našej škole školské kolo Šalianskeho Maťka- súťaž v prednese slovenských povestí. V školskom kole recitačnej súťaže Šaliansky Maťko predviedli svoj talent žiaci 2. – 7. ročníka. Všetci boli skvelí a my sa veľmi tešíme, že našim žiakom nechýba odvaha a smelo sa postavia aj takej výzve, akou je vystupovanie pred publikom. Najlepší traja (Veronika Mikózciová, Mário Frimm, Timko Slaninka) budú našu školu reprezentovať na okresnej súťaži v Malackách.
saliansky_matko...
saliansky_matko 1 saliansky_matko 1
saliansky_matko...
saliansky_matko 2 saliansky_matko 2
saliansky_matko...
saliansky_matko 3 saliansky_matko 3
Posledná úprava ( Piatok, 07 Apríl 2017 07:55 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri