Základná škola Jakubov

MEDZINÁRODNÝ deň knižníc prvostupniarov PDF Tlačiť E-mail
alta ich dramatizované čítanie s pánom Mrkvičkom.
24. 10.  2016 naši prvostupniari čítali rozprávkové príbehy s pánom Mrkvičkom.
Tibor Hujdič alias pán Mrkvička je vášnivý čitateľ a znalec detských kníh a jeho vášeň je súčasťou jeho povolania. Keď práve nečíta deťom v škole alebo v knižnici, učí knihovníkov pracovať s malými čitateľmi, vedie semináre pre učiteľov o čitateľskej gramotnosti a pracuje vo svojom detskom  internetovom kníhkupectve mrkvicka.skNaši prvostupniari si s p.Mrkvičkom prečítali  s veľkým nadšením niekoľko rozprávok. Dúfame, že ďalšie deti prišli čítaniu na chuť a tak sme opäť podporili ich čitateľskú gramotnosť.

citanie_s_p_mrk...
citanie_s_p_mrkvickom 1 citanie_s_p_mrkvickom 1
citanie_s_p_mrk...
citanie_s_p_mrkvickom 6 citanie_s_p_mrkvickom 6
citanie_s_p_mrk...
citanie_s_p_mrkvickom 7 citanie_s_p_mrkvickom 7
citanie_s_p_mrk...
citanie_s_p_mrkvickom 8 citanie_s_p_mrkvickom 8
citanie_s_p_mrk...
citanie_s_p_mrkvickom 9 citanie_s_p_mrkvickom 9
citanie_s_p_mrk...
citanie_s_p_mrkvickom 10 citanie_s_p_mrkvickom 10


Posledná úprava ( Piatok, 07 Apríl 2017 07:58 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri