Základná škola Jakubov

EXKURZIA v School & Kovo-Halla s.r.o PDF Tlačiť E-mail
altV rámci projektu Techniky sa nebojíme sme navštívili firmu School & Kovo-Halla s.r.o, kde sme sa dozvedeli informácie o druhoch úpravy železa- jeho rezanie, zváranie a ohýbanie. Videli sme rôzne druhy píl na železo, ohýbací lis a zváraciu automatickú jednotku. Odniesli sme si darček v podobe oblúkom vyrezaného slovenského znaku upraveného niklovaním ako aj zvinovacie metre, ktoré výborne využijeme pri realizácií projektu, ktorý financovala Nadácia VW Slovakia. Ďakujeme za výborný výklad a netradičné vyučovanie.

kovo_halla 1
kovo_halla 1 kovo_halla 1
kovo_halla 2
kovo_halla 2 kovo_halla 2
kovo_halla 3
kovo_halla 3 kovo_halla 3
kovo_halla 4
kovo_halla 4 kovo_halla 4
kovo_halla 5
kovo_halla 5 kovo_halla 5
kovo_halla 6
kovo_halla 6 kovo_halla 6
kovo_halla 7
kovo_halla 7 kovo_halla 7
kovo_halla 8
kovo_halla 8 kovo_halla 8
kovo_halla 9
kovo_halla 9 kovo_halla 9
kovo_halla 10
kovo_halla 10 kovo_halla 10
kovo_halla 11
kovo_halla 11 kovo_halla 11
kovo_halla 12
kovo_halla 12 kovo_halla 12
kovo_halla 13
kovo_halla 13 kovo_halla 13


Posledná úprava ( Piatok, 07 Apríl 2017 08:06 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri