2010 / 2011 PDF Tlačiť E-mail
Vysvetlivky:   xxx ekologický, enviromentálny projekt,      xxx vzdelávací, IKT projekt,       xxx zdravie a šport podporujúci projekt
  •
  • UČME SA MODERNE- projekt bol realizovaný s podporou:  Enviropark Pomoravie, Nadácia Nafta a SPP.
  • Finančne sa spolupodieľali Obec Jakubov a iní sponzori.
  • Ciele projektu:
    • modernizácia vzdelávania v oblasti IKT so zameraním na získavanie digitálnych zručností potrebných                                                                                                                                                                                              na efektívne využívanie IKT vo vzdelávaní na základných školách.
    • Poskytnutie priestoru na rozvoj a zdokonaľovanie zručností  potrebných pre vedomostnú spoločnosť.
  • V projekte sme získali čiastočné vybavenie odbornej INTERAKTÍVNEJ učebne(počítače+audiovizuálna technika)*.
  •
  • Posledná úprava ( Piatok, 05 September 2014 15:37 )