Základná škola Jakubov

Nové školské laboratórium pre BIO-CHE-FYZ PDF Tlačiť E-mail
altV priebehu dvoch mesiacov sme naplánovali a pretvorili starú učebňu na moderný LAB CHE-BIO-FYZ, s výkonnými mikroskopmi, laboratórnym nábytkom, pomôckami a LED osvetlením.
Cez STEM vzdelávanie chceme, aby žiaci čoraz viac do štúdia zapájali svoju kreativitu a vynaliezavosť. Práve to ich vedie k novým myšlienkam, nápadom či inováciám. Z toho dôvodu sme vybudovali v škole nové školské laboratórium pre predmety chémia, biológia a fyzika.Školské laboratórium vzniklo z vlastných finančných prostriedkov školy- materiál, inštalatérske a elektrikárske práce, nábytok a IKT vybavenie, Rodičovské združenie pri ZŠ Jakubov o.z. financovalo pre žiakov moderné mikroskopy, obec Jakubov financovala kúpu novej podlahovej krytiny do učebne. Osadenie laboratórnych skriniek a pracovných dosiek vykonal školník školy p. Jablonický s p. Kamenistým, zamestnancom obce. Pri drobnom sťahovaní zariadenia starej učebne pomohli zamestnanci školy a starší žiaci. Učebňa by ale nikdy nevznikla bez dobrovoľníckej činnosti. Dobrovoľníci z Jakubova cez víkendy bezodplatne položili podlahu, vymaľovali učebňu, zmontovali nábytok, darovali a doviezli materiál.
Za dobrovoľnícku prácu a spoluprácu ďakujeme Marošovi Gajdošovi, Erike Zozuliakovej, Filipovi Chmelovi, rodine Kaššovej, p. Jánovi Biľskému, p. Marošovi Mravíkovi, p. Tomášovi Kožuchovi a Janke Šibalíkovej.
Bolo mi cťou s Vami všetkými spolupracovať.
Renáta Chmelová, riaditeľka školy
a_povodna_ucebn...
a_povodna_ucebna a_povodna_ucebna
instalacia_rozv...
instalacia_rozvodov_vody instalacia_rozvodov_vody
malovanie_labak...
malovanie_labaku 1 malovanie_labaku 1
malovanie_labak...
malovanie_labaku 2 malovanie_labaku 2
malovanie_labak...
malovanie_labaku 3 malovanie_labaku 3
nove_laboratori...
nove_laboratorium_che_bio_fyz 3 nove_laboratorium_che_bio_fyz 3
nove_laboratori...
nove_laboratorium_che_bio_fyz 4 nove_laboratorium_che_bio_fyz 4
nove_laboratori...
nove_laboratorium_che_bio_fyz 5 nove_laboratorium_che_bio_fyz 5
pokladka_podlah...
pokladka_podlahy_stavba_podia 1 pokladka_podlahy_stavba_podia 1
pokladka_podlah...
pokladka_podlahy_stavba_podia 2 pokladka_podlahy_stavba_podia 2
pokladka_podlah...
pokladka_podlahy_stavba_podia 3 pokladka_podlahy_stavba_podia 3
pokladka_podlah...
pokladka_podlahy_stavba_podia 4 pokladka_podlahy_stavba_podia 4
pokladka_podlah...
pokladka_podlahy_stavba_podia 5 pokladka_podlahy_stavba_podia 5
pokladka_podlah...
pokladka_podlahy_stavba_podia 6 pokladka_podlahy_stavba_podia 6
stavanie_lab_na...
stavanie_lab_nabytku 1 stavanie_lab_nabytku 1
stavanie_lab_na...
stavanie_lab_nabytku 2 stavanie_lab_nabytku 2
Posledná úprava ( Nedeľa, 27 Jún 2021 15:38 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri