Základná škola Jakubov

ABB exkurzia PDF Tlačiť E-mail
altNaša exkurzia v priestoroch firmy ABB, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby priemyselných robotov. Exkurzia sa uskutočnila vďaka podpore SK-NIC v rámci projektu IT škola 21.storočia.alt
V stredu 12.5.2021 sa vybraní žiaci so záujmom o robotiku zúčastnili exkurzie v Bratislave v priestoroch firmy ABB, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby priemyselných robotov. Naši žiaci si najprv vyskúšali ovládanie robotov cez ovládač, neskôr aj programovanie trasy robota cez prostredie Robot Studio. Z reakcií žiakov vyberáme: „Užil som si programovanie a ovládanie robotov.“, „Bola to najlepšia a najzáživnejšia exkurzia zo všetkých na ktorých som bol.“, „Bolo to tam super, rád by som tam išiel ešte raz.“, „Exkurzia vo firme ABB bola super, bola to moja prvá exkurzia v takejto firme a veľmi som si to užila.“

abb_eexkurzia 1
abb_eexkurzia 1 abb_eexkurzia 1
abb_exkurzia 2
abb_exkurzia 2 abb_exkurzia 2
abb_exkurzia 5
abb_exkurzia 5 abb_exkurzia 5
abb_exkurzia 6
abb_exkurzia 6 abb_exkurzia 6
abb_exkurzia 7
abb_exkurzia 7 abb_exkurzia 7
abb_exkurzia 8
abb_exkurzia 8 abb_exkurzia 8
abb_exkurzia 10
abb_exkurzia 10 abb_exkurzia 10
abb_exkurzia 13
abb_exkurzia 13 abb_exkurzia 13
abb_exkurzia 14
abb_exkurzia 14 abb_exkurzia 14
abb_exkurzia 17
abb_exkurzia 17 abb_exkurzia 17
abb_exkurzia 18
abb_exkurzia 18 abb_exkurzia 18
abb_exkurzia 19
abb_exkurzia 19 abb_exkurzia 19
Posledná úprava ( Utorok, 06 Júl 2021 15:49 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri