Základná škola Jakubov

VYUČOVANIE od 3.11. 2020 PDF Tlačiť E-mail
altOPATRENIA  MŠVVaŠ SR  od 3.11. 2020  ( COVID_19)
OZNAM pre ZZ žiakov 1.stupňa. V prípade, že ste Vy a členovia spoločnej domácnosti NEBOLI na testovaní, NEPOSIELAJTE Vaše dieťa do školy! Využite možnosť ospravedlniť Vaše dieťa na 5 dní . V tom prípade pôjde do školy až 11.11. 2020, teda po uplynutí 10 dní karantény. Ak nedodržíte Usmernenia MŠVVaŠ, ohrozujete tým zdravie a život spolužiakov svojho dieťaťa aj ich rodičov a rovnako aj zdravie a život zamestnancov školy, ktorí sa tiež musia preukázať negatívnym testom a doteraz bez prerušenia zabezpečovali chod školy a vzdelávanie Vašich detí. Myslite nato, aj takto môžete predísť šíreniu nákazy na našej škole!

Na ZŠ Jakubov stále platí:
1. zákaz vstupu ZZ - iba po telefonickom dohovore s riaditeľkou, učiteľom.
2. Žiaci musia nosiť rúška, dodržiavať odstup a hygienu rúk!
alt


Posledná úprava ( Utorok, 10 November 2020 16:59 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri