Základná škola Jakubov

ONLINE vyučovanie: Umelá inteligencia a strojové učenie PDF Tlačiť E-mail
altV dňa 29.9. 2020 Základná škola Jakubov poskytla priestor a workshop na online vzdelávanie pre žiakov 8. ročníka na tému „Umelá inteligencia a strojové učenie“. Vzdelávanie prebehlo vďaka firme K_CORP, ktorá na online vzdelávanie poskytla platformu Cisco Webex. Online sa spojili žiaci našej školy spolu so žiakmi zo ZŠ Veľké Leváre, žiakmi Gymnázia Antona Bernoláka v Senci a žiakmi Súkromnej základnej školy Štvorlístok v Skalici. Najviac záujmu zo strany žiakov získali aktivity s Google translator, ukážka umelej inteligencie od Amazon (https://www.youtube.com/watch?v=NrmMk1Myrxc&feature=youtu.be)  a hádanie kreslených obrázkov (https://quickdraw.withgoogle.com/#)    Vzdelávanie pripravil a lektoroval učiteľ informatiky Mgr. Róbrt Szekula.
Online výučbu podporil program Techsoup Slovensko, za finančnej podpory spoločností SAP a Haus des Stiftens.
Posledná úprava ( Streda, 28 Október 2020 15:57 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri