Základná škola Jakubov

FIRST LEGO LEAGUE –robotická súťaž PDF Tlačiť E-mail
altSme lídri Záhoria v celosvetovo najvýznamnejšej žiackej robotickej súťaži FIRST LEGO LEAGUE ! Tím z našej školy sa prvýkrát v histórii školy zúčastnili nielen akejkoľvek robotickej súťaže, ale rovno tej celosvetovo najvýznamnejšej- First Lego League (www.fll.sk) . Na regionálnom turnaji konanom 14.1. 2019 v Bratislave sme v disciplíne ROBOT DESIGN skončili na fantastickom 2.mieste a celkovo sme obsadili 10.miesto z 13 tímov. Na súťaži sme sa zúčastnili pod vedením p. učiteľa informatiky Mgr. R. Szekulu ako jediný tím z regiónu Záhorie.
Gratulujeme!


1priprava_na_su...
1priprava_na_sutaz 1 1priprava_na_sutaz 1
1priprava_na_su...
1priprava_na_sutaz 2 1priprava_na_sutaz 2
cakame_na_vyhod...
cakame_na_vyhodnotenie 1 cakame_na_vyhodnotenie 1
cakame_na_vyhod...
cakame_na_vyhodnotenie 2 cakame_na_vyhodnotenie 2
nase_2miesto
nase_2miesto nase_2miesto
Posledná úprava ( Utorok, 15 Január 2019 23:17 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri