Základná škola Jakubov

Školský pohár Slovenskej sporiteľne 2018/2019 PDF Tlačiť E-mail
Dňa 18.10.2018 sa žiaci 5.,6.,7. ročníka zúčastnili obvodného kola malého futbalu – Školský pohár Slovenskej sporiteľne. Naše mužstvo tvorili 6 hráči z piatej triedy, 2 hráči z šiestej triedy a 1 hráč siedmej triedy. Našimi súpermi boli ZŠ Záhorská Ves, ZŠ Veľké Leváre, ZŠ Záhorácka Malacky, ZŠ Kláštorné námestie Malacky a ZŠ Štúrová Malacky, ktorá bola zároveň hostiteľom turnaja. Naše mladé mužstvo obstálo v konkurencii veľmi dobre keď z piatich zápasov vyhralo 4 a jedine ZŠ Štúrová Malacky bola nad naše sily. Žiaci hrali pekný kombinačný futbal, k svojim povinnostiam pristupovali disciplinovane za čo im patri vďaka. Svojím výkonom a prístupom si vybojovali peknú 2. priečku, čo im zabezpečilo postup do okresného kola.
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri