Základná škola Jakubov

VÍŤAZI v ATLETIKE v školskom roku 2017/2018 PDF Tlačiť E-mail

altNaši žiaci boli úspešní v atletických súťažiach.
 V šk.r.2017/2018 sa naša škola zúčastnila viacerých atletických súťaží, ktoré organizoval OÚ Bratislava, odbor školstva, Centrum voľného času  Malacky v spolupráci so Slovenským atletickým zväzom a MŠVVaŠ SR  a ZŠ Záhorácka Malacky.
Nikolas Novák  získal 1. miesto v Cezpoľnom behu mladší žiaci- jednotlivci, ktorý sa konal 21.09. 2017 v Malackách. Nikolas je všestranný športovec a okrem nadania vo futbale a florbale je veľmi talentovaný aj na atletické disciplíny.
28.05. 2018 sa mu podarilo získať ďalšie 1.miesto. Tentokrát  v Okresnom kole – Atletika- mladšie žiactvo- beh na 1000 metrov. Jeho výborný čas, ktorý dosiahol v preteku, ho posunul na Krajské kolo do Postupovej bežeckej súťaže: Hľadáme  nových  olympionikov, ktorá sa bude konať v Bratislave.
Ďalší náš žiak Allan Ort- Mertl získal v Okresnom kole Atletika- mladšie žiactvo pekné 3.miesto za skok do výšky.


atletika 1
atletika 1 atletika 1
atletika 3
atletika 3 atletika 3
atletika 4
atletika 4 atletika 4
atletika 5
atletika 5 atletika 5
atletika 6
atletika 6 atletika 6
cezpolny_beh
cezpolny_beh cezpolny_beh


Posledná úprava ( Sobota, 02 Jún 2018 09:03 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri