Základná škola Jakubov

PROJEKT ORANGE - Fotografia, médium generácie Z - Fotíme portréty PDF Tlačiť E-mail
altPokračujeme v projekte  "Fotografia, médium generácie Z".  Tento projekt sa uskutočnil vďaka grantového programu " e-Školy pre budúcnosť" Nadácie Orange. Projekt je určený pre žiakov ZŠ Jakubov s cieľom zvýšiť kvalitu vzdelávania informatiky, mediálnej výchovy, geografie, vlastivedy, prvouky  a vizuálnej gramotnosti priamou formou tvorby, úpravy, interpretácie a interaktívneho využitia fotografie ako dôležitého digitálneho média Generácie Z.

V dnešnom workshope sme sa učili fotografovať portréty spolužiakov.

fotime_portrety...
fotime_portrety 1 fotime_portrety 1
fotime_portrety...
fotime_portrety 2 fotime_portrety 2
fotime_portrety...
fotime_portrety 3 fotime_portrety 3
fotime_portrety...
fotime_portrety 4 fotime_portrety 4
fotime_portrety...
fotime_portrety 5 fotime_portrety 5


Posledná úprava ( Streda, 30 Máj 2018 08:58 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri