Základná škola Jakubov

TÁBOR - 13. ročník letného klubového tábora PDF Tlačiť E-mail
alt13.ročník   letného klubového tábora sa opäť vydaril. Uskutočnil sa účasti 52 detí v dňoch  11. až 15. júla 2016 v priestoroch ŠKD pri ZŠ Jakubov. Letný tábor je službou školy pre rodičov, ale hlavne pre samotných žiakov ako vhodné využitie voľného času. Program je zameraný na športové  aktivity, turistiku, tvorivé, pohybové hry, kultúrno – poznávacie  výlety, prácu s PC a internetom. Tento rok sme navštívili Farmu pod Gaštankou v Modre, Bratislavský hrad, kino, plaváreň. Užili sme si športovanie aj nocovanie v telocvični, opekačku, hry aj diskotéku. Dovidenia na 14. ročníku klubového tábora!
Posledná úprava ( Štvrtok, 18 August 2016 13:10 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri