Základná škola Jakubov

DETSKÁ NAFTÁRSKA UNIVERZITA PDF Tlačiť E-mail
alt8.júna 2016 sme sa stali súčasťou edukačného projektu pre žiakov 8. a 9.ročníka „Detská naftárska univerzita“, ktorého cieľom je informovať žiakov o geologických faktoch v ich bezprostrednom okolí, a tiež o činnosti spoločnosti NAFTA v obciach na Záhorí. Pozreli sme si dokumentárny film o geol.bohatstve, plynárenských a skladovacích reáliach, preskúmali sme horniny, ktoré obsahujú ropu, alebo sa v nich skladuje plyn, pozorovali sme vzorku surovej ropy  a fiktívne sme „ťažili plyn“. Druhé kolo DNU sa bude konať v priestoroch spoločnosti NAFTA, kde sa môžeme tešiť na praktické činnosti a ukážky prác v ťažiarenskom priemysle.


nafta_projekt 5
nafta_projekt 5 nafta_projekt 5
nafta_projekt 8
nafta_projekt 8 nafta_projekt 8
nafta_projekt 9
nafta_projekt 9 nafta_projekt 9
nafta_projekt 1...
nafta_projekt 10 nafta_projekt 10


Posledná úprava ( Štvrtok, 18 August 2016 13:16 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri