Základná škola Jakubov

BOLI SME ÚSPEŠNÍ V GRANTOVOM PROJEKTE Nadácie Volkswagen Slovakia PDF Tlačiť E-mail
altNadácia Volkswagen Slovakia na základe grantového programu " Projekty zamestnancov"podporila projekt, ktorý vypracovali  pedagógovia našej školy pod názvom  „Techniky sa nebojíme, záhradku si postavíme“.  Prostredníctvom projektu získavame  finančné prostriedky v hodnote 1000 € na nákup elektrického a  pracovného náradia. Získanie finančného príspevku je podmienené aktivitami žiakov a pedagógov, ktorí spoločne v určenom termíne vyrobia v školskej záhrade ekologické záhony a lavičky. Všetky nakúpené pracovné náradia a nástroje  budú po ukončení projektu dlhodobo slúžiť  v školskej dielni pre potrebu žiakov na výučbu predmetu technická výchova.  O priebehu projektu a realizovaných aktivitách vás budeme informovať prostredníctvom našej www stránky a prostredníctvom fan page na facebook zsjakubov.
Držte nám palce, začíname v júni. Ďakujeme.


o Projekte viac na:
http://www.zsjakubov.sk/projekty/318-jun-20162017-prave-realizujeme


Posledná úprava ( Piatok, 03 Jún 2016 16:08 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri