Základná škola Jakubov

MATEMATICKÝ KLOKAN PDF Tlačiť E-mail
alt
Matematické zručnosti a vedomosti si naše deti merajú s ostatnými žiakmi z celého Slovenska v súťaži Matematický klokan. Tento rok sa zúčastnilo 35 žiakov od prvej po deviatu triedu. Veľmi nás teší úspech piatich žiakov, ktorí sa stali úspešní riešitelia, čo znamená, že sa nachádzajú medzi 20% najlepších súťažiacich z celej republiky. Najlepšie skóre na našej škole získal Maxim Zemko - žiak prvej triedy. Ostatní úspešní riešitelia sú: Julien Vanderpoorten - 1.A, Samuel Szabó - 3.A, Martin Antala - 3.A a Matej Kovalík - 6.A. Srdečne blahoželáme!
astnci sae
astnci sae astnci sae
astnci sae2
astnci sae2 astnci sae2
kolsk ampin
kolsk ampin kolsk ampin
spen rieitelia2
spen rieitelia2 spen rieitelia2
Posledná úprava ( Piatok, 03 Jún 2016 15:46 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri