Základná škola Jakubov

VRÁŤME KNIHY do škôl PDF Tlačiť E-mail
alt
Pod týmto názvom sa skrýva súťaž, do ktorej sa zapájajú materské, základné a stredné školy. Ide o kresbu prečítanej knihy alebo krátku recenziu, ktoré sa potom nahrajú na danú stránku a deti i škola mohla súťažiť o rôzne vecné ceny. Zapojili sa deti prvého stupňa svojimi kresbami a dvaja odvážlivci z tretieho ročníka - Szabó a Frimm - skúsili napísať recenzie.Aj keď sme tentokrát nič nevyhrali, nezobralo nám to chuť čítať ďalej a nabudúci rok  sa zapojíme opäť.
csente kristin
csente kristin csente kristin
damin filo
damin filo damin filo
danielka kratoc...
danielka kratochvillov danielka kratochvillov
ema piknov
ema piknov ema piknov
hanka ambrov
hanka ambrov hanka ambrov
johanka klmov
johanka klmov johanka klmov
juraj novosdek
juraj novosdek juraj novosdek
kristnka kovrov
kristnka kovrov kristnka kovrov
laura vrabekov
laura vrabekov laura vrabekov
samanta sobolio...
samanta soboliov samanta soboliov
veronika nebors...
veronika neborskov veronika neborskov
Posledná úprava ( Piatok, 03 Jún 2016 15:50 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri