HLASUJTE za náš PROJEKT PDF Tlačiť E-mail
altVážení rodičia, priatelia školy,
Raiffeisen banka  podporila projekt, ktorý v oblasti Podpory vzdelávania vypracovali
pedagógovia ZŠ Jakubov. Projekt so svojimi aktivitami prispeje k materiálno-technickému vybaveniu, ktoré bude slúžiť deťom v ich rozvoji v oblasti interaktívnej techniky a IKT zručností.

Náš projekt  bol zaradený medzi  5 projektov, ktoré Raiffeisen banka vybrala z každého mesta, za ktorý môžu občania hlasovať priamo v priestoroch pobočky  Raiffeisen banky.
Hlasovať môže každá osoba vo veku nad 18 rokov s trvalým pobytom na Slovensku, ktorá vypíše hlasovací hárok v pobočke v Malackách. Každá osoba môže počas projektovej výzvy hlasovať iba raz. Názov vybraného projektu bude vyhlásený deň po ukončení hlasovania.

Hlasujte za náš projekt v pobočke  Raiffeisen banky!  Pomôžte zvýšiť interaktívny status našej školy.
Ďakujeme.

HLASOVAŤ môžete:  od 1.6. – 30.6. 2016

Posledná úprava ( Utorok, 14 Jún 2016 20:29 )