Základná škola Jakubov

NÁŠ TÝŽ -DEŇ ZEME PDF Tlačiť E-mail
altTento týždeň sme sa viac ako inokedy vžili do ochrany  prírody a celého životného prostredia našej Zeme. Pri zážitkovom a projektovom vyučovaní sme o globálnych problémoch hovorili na viacerých vyučovacích hodinách. Naučili sme sa spracovávať druhotné suroviny- starý papier- plietli sme z neho košíky, staré handry a tričká- plietli sme z nich koberčeky a viazali nákupné tašky. Naši najmladší kreslili a vyrábali rôzne dvoj aj trojrozmerné projekty o životnom prostredí, učili sa viac o triedení odpadov. Všetko čo sme sa naučili sme si aj prakticky vyskúšali. Veríme, že každý z nás môže prispieť k ochrane životného prostredia našej Zeme.

den_zeme
den_zeme den_zeme
eko_tyzden 1
eko_tyzden 1 eko_tyzden 1
eko_tyzden 2
eko_tyzden 2 eko_tyzden 2
eko_tyzden 3
eko_tyzden 3 eko_tyzden 3
eko_tyzden 4
eko_tyzden 4 eko_tyzden 4
den_zeme 1a
den_zeme 1a den_zeme 1a
den_zeme 2a
den_zeme 2a den_zeme 2a
den_zeme 3a
den_zeme 3a den_zeme 3a
den_zeme 4
den_zeme 4 den_zeme 4
den_zeme 4a
den_zeme 4a den_zeme 4a

Posledná úprava ( Piatok, 22 Apríl 2016 20:03 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri