Základná škola Jakubov

Projekt Nadácie Volkswagen Slovakia / január 2016 PDF Tlačiť E-mail

altDivadlo Smailík pri ZŠ Jakubov divadelnou formou ON Air pripravuje pre Vás divadelnú hru "Svokra v aute alebo Die Schweigermutter im Auto" , v rámci  grantového programu " Projekty zamestnancov" vyhláseného Nadáciou Volkswagen Slovakia. Projekt ja zameraný na netradičné vzdelávanie v nemeckom jazyku a praktické vzdelávanie nemeckého jazyka cez vlastnú divadelnú tvorbu žiakov.
Projekt má za cieľ odporiť rozvoj súboru sociálnych kompetencií a komunikačných zručností cez zážitkové vzdelávanie v nemeckom jazyku a prepájať divadelnú tvorbu a výučbu nemeckého jazyka a tým zvyšovať schopnosť žiakov komunikovať v nemčine.
svokra_v_aute 1
svokra_v_aute 1 svokra_v_aute 1
svokra_v_aute 2
svokra_v_aute 2 svokra_v_aute 2
svokra_v_aute 3
svokra_v_aute 3 svokra_v_aute 3
svokra_v_aute 4
svokra_v_aute 4 svokra_v_aute 4
svokra_v_aute 5
svokra_v_aute 5 svokra_v_aute 5
svokra_v_aute 6
svokra_v_aute 6 svokra_v_aute 6
svokra_v_aute 7
svokra_v_aute 7 svokra_v_aute 7
svokra_v_aute 8
svokra_v_aute 8 svokra_v_aute 8
svokra_v_aute 9
svokra_v_aute 9 svokra_v_aute 9
Posledná úprava ( Štvrtok, 16 Jún 2016 14:31 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri