Základná škola Jakubov

ZÁLOŽKA do knihy spája školy PDF Tlačiť E-mail
altAj v tomto školskom roku sme sa zapojili do medzinárodného projektu s názvom Záložka do knihy spája školy.
Cieľom projektu je podpora čítania a nadviazanie priateľskej komunikácie s pridelenou školou. Tento rok sa naším partnerom stala Základná škola na Sídlisku SNP v Galante.Žiaci z Galanty nám poslali perfektné záložky, ktoré nám budú robiť radosť počas celého školského roka.  My sme okrem záložiek poslali galantským žiakom aj podpísanú záložkovú listinu, pohľadnice Jakubova a niekoľko výtlačkov školského časopisu. 
zalozky 1
zalozky 1 zalozky 1
zalozky 2
zalozky 2 zalozky 2
zalozky 3
zalozky 3 zalozky 3
zalozky 4
zalozky 4 zalozky 4
zalozky 5
zalozky 5 zalozky 5
zalozky 6
zalozky 6 zalozky 6
zalozky 7
zalozky 7 zalozky 7
zalozky 8
zalozky 8 zalozky 8
zalozky 9
zalozky 9 zalozky 9
zalozky 10
zalozky 10 zalozky 10
Posledná úprava ( Štvrtok, 05 Máj 2016 17:04 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri